Засідання МО на базі Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ст

Відкритий урок у вчителя біології Бігун І.М. у 7 класі    (січень, 2018р.)

Засідання МО на базі Малокопанського НВК

Відкритий урок з біології у 8 класі у вчителя Боршош О.І.   (листопад 2018 р.)

Підсумки олімпіади з екології

  Вітаємо Рацин Яну Олександрівну - ученицю 11 класу Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ступенів з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології (нагороджена дипломом  ІІІ ступеня) та вчителя, який підготував переможця - Бордаш Лідію Михайлівну. 

Відкритий урок 

 4 грудня відбувся відкритий урок з біології на тему "Поширення плодів та насіння" у вчителя біології Широцької ЗОШ І-ІІ ступенів Потокі С.П.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології

відбувся 20 листопада 2014р. Наші вітання Скляр І.І. учню 9 класу Широківської ЗОШ І-ІІІ ст. - переможцю ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Сакалош Г.С.)

Засідання МО на базі Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ст

28 жовтня відбулось засідання МО вчителів біології на базі Буківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

В ході засідання з доповіддю "Інтерактивні технології в процесі вивчення біології" виступила Боршош О.І. - вчитель біології Малокопанської ЗОШ І-ІІ ст. Про забезпечення впровадження програми Державного стандарту з біології в 6 класі інформували Маркулинець Т.М. та Сакалош Г.С. (Широцька ЗОШ І-ІІІ ст.). 

Вчителями відвідано та дано аналіз проведеного відкритого уроку у 7 класі (вчитель Гулянич Г.М.) з теми "Квітка - генеративний орган рослин".

Засідання у формі семінару-практикуму пройшло під керівництвом методиста РМК Гасич О.П.

Засідання МО вчителів біології на базі Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 14 жовтня 2014 року вдбулось засідання МО вчителів біології. Тема засідання. "Професійна компетентність вчителя – необхідна умова реалізації креативного підходу до навчання і виховання".

Вчителі МО відвідали відкритий урок у вчителя біології Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маркулинець Т.М. «Будова і життєдіяльність рослин. Вегетативні органи рослин» (узагальнюючий урок з теми  у 7 класі). 

Бордаш Л.М - вчитель біології Великокопанської ЗОШ І-ІІІ ст. поділилася досвідом роботи з теми "Дослідницька робота учнів на уроках біології". З  власним досвідом з теми "Використання ігрових моментів під час вивчення біології" поділився вчитель біології Буківської ЗОШ І-ІІІ ст. Яцканич А.В. 

Вітаємо з перемогою учнів та їхніх вчителів

З 8 по 10 жовтня 2014 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів Всеукраїнський дитячий фестиваль „Україна – сад”, в якому взяли участь делегації з 14 областей України. Нашу область представляли: Роман Оксана, учениця 11 класу Широківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради; Федак Олександра, учениця 8 класу Малокопанської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Виноградівської районної ради; Пацкан Іван, учень 9 класу Золотарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів. 

Дослідницька робота з садівництва в творчих учнівських об’єднаннях” стала основоположною на Симиренківських читаннях. Одночасно відбулась презентація науково-дослідницьких та експериментальних робіт учасників масового заходу. Федак Олександра представила свою науково-дослідницьку роботу на тему: „Вирощування саджанців підщеп для розмноження плодових дерев” та посіла ІІІ місце.

Команда від Закарпатської області була нагороджена грамотою за зайняте ІІІ місце на виставці-презентації досягнень творчих учнівських об’єднань садівничого профілю.  

З інформацією про участь у конкурсі можна ознайомитись на сайті Закарпатського екоцентру.

Засідання МО (круглий стіл)

2 вересня 2014 року на базі Широківської ЗОШ І-ІІІ ст. вчителі біології Широцького методичного куща зібрались на своє перше засідання, під час якого голова МО Сакалош Г.С. дала аналіз навчально-виховної діяльності за минулий рік. Обговорено план роботи МО на 2014-2015 н.р.

В ході засідання обговорено підготовку учнів до участі в І та ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, ефективне забезпечення методичного супроводу впровадження Державного стандарту базової загальної освіти та визначено напрямки роботи з обдарованими дітьми. 

Вчителі ознайомились з новинками методичної літератури.

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Please enter the code:

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.